We zijn open!

Momenteel werven we vrijwilligers, zoeken we 2e handsfietsen en lappen ze op voor verschillende Fietsbiebs.

Meer details over hoe je kan helpen vind je hier

Halle

Elke eerste zaterdag van de maand van 10u tot 12u.

Kelder Buurthuis Windmoleken, Kopheiweg 145, Halle

Info: halle@fietsbieb.be

Enkel op afspraak, reserveer hier.

Hier kan je ook terecht voor aangepaste fietsen voor kinderen met een beperking! Neem zeker contact op voor wat meer info.

  • Facebook Social Icon

Londerzeel

Elke eerste zaterdag van de maand van 10u tot 12u.

Kerkhofstraat 52, Londerzeel (Naast WZ-centrum en achter bushalte)

Info: londerzeel@fietsbieb.be

Enkel op afspraak, reserveer hier.

  • Facebook Social Icon

Meise

Elke laatste zaterdag van de maand van 14u tot 16u.

Achter de voormalige Rijkswachtkazerne
Hoogstraat 36 -1861 Wolvertem

Info: meise@fietsbieb.be

  • Facebook Social Icon

Merchtem

Elke derde zaterdag van de maand van 10u tot 12u.

Gasthuisstraat 3, Merchtem

Info: merchtem@fietsbieb.be

Enkel op afspraak, reserveer hier.

  • Facebook Social Icon

Ternat

Elke laatste zaterdag van de maand van 10u tot 12u.

Oud-gemeentehuis, Gemeentehuisstraat 21, Ternat

 

Info: ternat@fietsbieb.be

  • Facebook Social Icon

Tremelo

Elke laatste zaterdag van de maan van 10u tot 12u.

Sven Nys Cycling Center - Balenbergstraatje 11, 3128 Tremelo

Info: tremelo@fietsbieb.be

  • Facebook Social Icon

Tervuren

Eén zaterdag per maand van 10u tot 12u.

Meer info op de Facebookpagina of via mail

Reserveer hier je plekje.

Loods school van Tervurendreef

Info: tervuren@fietsbieb.be  

  • Facebook Social Icon
fietsbieb londerzeel.jpg

Uw Fietsbieb hier? 

Zelf een Fietsbieb starten? Ontdek hier meer info en contacteer ons!